Kursa Kayıt Olmak İçin

Bu kursu sunarken önceliğimiz Şiddetsiz İletişim’in (Şİ) yayılmasına hizmet etmek.

Şİ dilini kullanmanın kendimizi tanımamıza ve netlikle ifade etmemize, sınırlarımızı keşfetmemize ve yapılandırmamıza, ihtiyaçlarımıza odaklanıp zengin seçenekler oluşturmamıza, ihtiyaçlarımızı karşılayan bilinçli seçimler yapmamıza, kendimizle ve etrafımızla hakiki ilişkiler kurup mutluluk ve şefkate ön ayak olduğuna kendi deneyimlerimizle de halen şahit oluyoruz.

Bütün bunları çoğalan bir toplulukla paylaşmak ve yaymak için Şİ katılımcıların sayısını artırmak istiyoruz. Şefkat Kursu bu amaca tam kalbinden hizmet ediyor. Bu kursun orjinal içeriğini Thom Bond ve ekibi Marshall Rosenberg ile 9 yıllık işbirliği de dahil 20 yıllık bir deneyimle yarattılar. Biz de Türkçe konuşan kişiler ve topluluklar arasında yayılması için aynı heyecanla çok çalıştık, çalışıyoruz, çalışacağız. Amacımız bu heyecanın herkese yayılması ve artarak döndürülmesi.

Bunun için emeğimizi, maddi ve manevi öz kaynaklarımızı sakınmadan kullandık. Kurstaki çıkarımlarınızla içinizde ve etrafınızda şefkat enerjisini büyüteceğinize ve bunun toplumsal barışa hizmet edeceğine inanıyoruz. Bu kursu yaymak için ücret almıyoruz, kursun orjinalini başlatan ekip gibi gönülden yapıyoruz.

Bununla birlikte kursun giderlerini karşılamak, sürekliliğini sağlamak ve enerjiyi büyütmek için bizi desteklemenize ihtiyacımız var. Bu destekle kursun devamına, hayatınızda ve toplumsal yaşamda şefkatin artmasına hizmet edebilirsiniz.

Kursa katılmak istiyorsanız,  3000 TL ile desteklemenizi bekliyoruz. Bu tek defalık yıllık bir destektir. 

Kursu hayatınıza entegre etmek için birden fazla kez katılmanız yararlı olabilir. Eğer kursu daha önce yaptıysanız ve tekrar etmek için buradaysanız, o zaman 1000 TL ile bizi desteklemeniz yeterki olacaktır. 

Türkiye’nin mevcut koşulları nedeniyle bu sene burslu katılımı veya taksitli ödemeyi desteklemeyeceğiz. 

Kayıt olurken dikkatinizi çekmek istediğimiz bir nokta var. Kursumuz bir yıllık süren uzun bir maratondur. Kurstan azami faydalanabilmeniz için bir yıl boyunca haftada bir gün birkaç saat kendi başınıza çalışmanızı öngörüyoruz.

Katılım Formu

Kursa maddi destek sağlayarak katılmak için ekteki formu doldurursanız size ödeme için gerekli bilgileri iletebiliriz.

 

    3000 TL (Kursu İlk Kez Alanlar)1000 TL (Kursu Tekrar Edenler)

    Eğer gmail kullanıyorsanız, şu ayarları yaparak mesajlarımızı sorunsuz alabilirsiniz.